Mehmet Aslantuğ’dan Arzum Onan açıklaması: Psikolojik nedenler ayaküstü konuşulmaz

1996’da nikâh masasına oturan ve ‘Örnek çift’ olarak gösterilen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.

“ÇOK HASSAS BİR KONU”

Geçtiğimiz mayıs ayında Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya el ele gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, gazetecilerin “Boşanma davanıza el ele geldiniz” ifadelerini kullanması üzerine Arzum Onan, “Arkadaşlar çok hassas bir konu” demişti.

‘İHANET’ İDDİASINI YALANLADI

Geçtiğimiz haftalarda Onan’ı Gözde Akpınar ile aldattığı iddia edilen Aslantuğ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ihanet iddiasını kesin bir dille yalanlayarak boşanmayı eşinin istediğini söylemişti.

“İNSANİ HİÇ Bİ DERDİMİZ YOK”

Mehmet Aslantuğ, önceki gün bir davete katıldı Geçtiğimiz yıl Arzum Onan ile anlaşmalı bir şekilde boşanan Mehmet Aslantuğ, “Tekrar barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “Arzum hanım ile bizim insanı hiç bir derdimiz yok. Evlat büyüttük birlikte. Bütün o yazılanlar uydurulmuş masabaşı şeyler. Somut bir sebep yok. Psikolojik nedenler böyle ayaküstü konuşulacak şeyler değil. Yorgunluklar var, etkilendiğimiz süreçler, pandemiler var. Bir sürü bileşen var bu hayatta. Bunları tek tek nasıl konuşabiliriz? Türkiye birbirinin gözünü oymaya alıştı” dedi.

“DERİN İLİŞKİMİZ VAR ZATEN”

Aslantuğ, “Tekrardan evlenir misiniz?” sorusuna ise, “Bizim hukuken tescil edilmiş derin ilişkimiz var zaten” yanıtını verdi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir