“Gerçek Belediyecilik” vizyonuyla Nevşehirli vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Vatandaşlarımızın desteği ve duası ile inşallah bir kez daha bu şehre hizmetkâr olacağız.” dedi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, hafta sonu seçim çalışmalarına Mustafa Parmaksız Caddesi’nde esnaflarla birlikte kahvaltı yaparak başladı.  Savran, daha sonra beraberinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya İle birlikte İstiklal Caddesi ve Milli İrade Caddesi’nde esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi.  Ziyaret sırasında vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Savran, esnaflarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Görevde bulunduğu üç yıllık süre içerisinde Nevşehir için güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Savran, “AK kadrolar olarak hepimiz bu millete hizmet etmek için varız. ‘Eser ve Hizmet Belediyeciliği’ çalışma anlayışı ile bugüne dek şehrimize nice eserler kazandırdık, 31 Mart’ta vatandaşlarımızın desteği ve duası ile kazandırmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx