Analist: Bu 2 Altcoin Fiyatı Keskin Bir Artış Yaşayabilir!

Big Time (BIGTIME) 11 Ekim’de büyük borsaların listesine girdi. Bunun ardından GameFi coin fiyatı 15 kat arttı. Bu yüzden, oyun tokenleri dikkatleri çekti. Kripto analisti David’e göre, hem COMBO (COMBO) hem BinaryX (BNX) artan fiyat ivmesi belirtileri gösteriyor. Bu yüzden analist, bu 2 GameFi altcoin fiyatının önümüzdeki günlerde daha da yükselmeleri bekliyor.

COMBO fiyat tahmini: Altcoin için %27’lik bir artış mümkün

COMBO (COMBO) fiyatı, 17 Ağustos’ta yılın en düşük seviyesi olan 0,41 dolara ulaştı. Ancak, o zamanda beri yukarı yönlü bir yapı oluşturdu. Bu süreçte, altcoin fiyatı 11 Ekim’de 0,7 dolarlık güçlü bir direnç alanını yeniden test etti. Ancak, daha sonra reddedildi. Sonraki düşüş, fiyatın 10 Ekim’de 0,54 dolarlık yukarı yönlü yapının kilit seviyesinin altına düşmesine neden oldu. Böylece, yükseliş trendinin sona erdiğini gösterdi.

Ancak altcoin fiyatı, takip eden 2 gün içinde büyük bir yükseliş mumuyla kilit seviyeyi geri aldı. Bu, önceki kırılmanın sadece bir sapma olduğunu (yeşil elips ile vurgulanmıştır) ve yukarı yönlü yapının bozulmadan kaldığını gösteriyor. Dahası, bu tür sapmaları genellikle güçlü fiyat artışları takip eder. Bu nedenle, COMBO’nun fiyatının yakın gelecekte 0,7 dolar bölgesini yeniden test etmesi muhtemel. Bu seviye, mevcut fiyattan %27,68’lik bir artışa işaret ediyor.

COMBO günlük grafik. Kaynak: TradingView

BNX fiyat tahmini: Token için kartlarda %25’lik artış var

BNX’in fiyatı, 17 Ağustos’ta yılın en düşük seviyesi olan 0,17 dolara ulaştığından beri yükselen bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Bu, genellikle vakaların çoğunda bir çöküşe yol açan bir düşüş formasyonudur. Ancak, altcoin fiyatı 11 Ekim’de bu kanalın üzerine çıktı. Düşüş formasyonunun geçersiz kılınması genellikle sonrasında güçlü bir yukarı yönlü harekete yol açar. Ayrıca, fiyat aynı gün 0,55 dolarlık güçlü direnç alanının da üzerine çıktı. Böylece, yükseliş argümanını daha da güçlendirdi.

Şu anda altcoin fiyatı hem kanalın direncini hem de 0,55 dolarlık alanı destek olarak teyit ediyor (yeşil oklar). Başarılı olması halinde, mevcut fiyattan %25,63 artışla 0,33 dolar seviyesindeki bir sonraki önemli direnç alanına hızla yükselmesi mümkün. Bu arada, günlük RSI göstergesi 50’nin üzerinde ve yukarı doğru eğimli. Bu yüzden, daha fazla yukarı yönlü hareketi destekliyor.

BNX günlük grafik. Kaynak: TradingView

Makaledeki tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx